Ponad tydzień od premiery

Od premiery „Szymon i Kuby…” minął już ponad tydzień, a wśród kupujących pojawia się coraz więcej nieznajomych. To znak, że wieść o książce zaczyna powoli wykraczać poza krąg mojej rodziny i znajomych. Bardzo się z tego cieszę! Moją historią zainteresowały się już pierwsze media w postaci Gazety Olsztyńskiej oraz agencji prasowej Newseria, a od poniedziałku patronat nad Szymonem i Kubą ma objąć Bookeriada – jeden z czołowych polskich portali książkowych. Żeby nie było tak idealnie – wydatki na reklamę w Google AdWrods oraz na sprzedaż poprzez Allegro nie odniosły najmniejszego skutku (szczegóły zdradzę w jednym z kolejnych wpisów).

Nie zawodzą natomiast darczyńcy – sporo jest kupujących, którzy przekazują maksymalną dostępną kwotę pomocy charytatywnej, czyli 20 zł. Miałem też przypadek, kiedy nabywca przekazał znacznie, znacznie więcej. Pierwsze przelewy na rzecz Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Fundacji Alivia zrealizuję jeszcze w tym miesiącu, a szczegółowy raport opublikuję na stronie. Na razie ujawnię tyle, że suma przekazów zbliża się do 1000 zł.

1 thought on “Ponad tydzień od premiery

  1. A ja nareszcie dostałam kupione trzy książki. Po dziewięciu dniach! I po reklamacji! In Post chyli się ku upadkowi (jak ca
    ły świat od tysięcy lat 🙂 )

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *