Pierwszy chrzest bojowy już jutro

Przyznam, że stresuję się bardziej niż przed egzaminem czy ważnym spotkaniem biznesowym. Powód? Jutro wybieram się z wizytą do przedszkola „Nad Rzeczką” w Pruszczu Gdańskim, gdzie będę prezentował przedszkolakom moją książkę. Co prawda jestem dobrze przygotowany, ale i tak nie wiem czy maluchom spodobają się przygody Szymon i Kuby. Chcę dobrze wypaść, tym bardziej, że będzie to dopiero pierwszy mój kontakt z tak młodymi czytelnikami (a przecież to właśnie z myślą o nich napisałem książkę).

Kolejne spotkanie z małymi słuchaczami czeka mnie natomiast już w przyszłym tygodniu – tym razem w przedszkolu w Miałkowie. Z kolei jeśli ktoś jest z Gdańska i nie wie jak spędzić ze swoją pociechą Dzień Dziecka, to zapraszam na 3 czerwca na godzinę 11:00 do Biblioteki Manhattan we Wrzeszczu. Będzie to doskonała okazja, żeby dowiedzieć się co nie co o książce, a w razie zainteresowania także zdobyć mój autograf.

1 thought on “Pierwszy chrzest bojowy już jutro

  1. Panie Rafale dziękujemy!!! Nasze przedszkolaki są zachwycone, od razu chciały poznać dalsze przygody Szymona i Kuby:) Dziękujemy za miła atmosferę, poświęcony czas i zaangażowanie.
    https://www.facebook.com/NadRzeczka/ na naszej stronie małe sprawozdanie z wizyty Pana Rafała w naszym przedszkolu
    Przesyłamy pozdrowienia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *