Regulamin sprzedaży

Zasady zamówień oraz sprzedaży książki „Szymon i Kuba ruszają na ratunek” za pośrednictwem strony internetowej www.szymonikuba.pl.

SPRZEDAJĄCY:

Fair Value.pro

ul. Dragana 5/19, 80-807 Gdańsk

NIP: 697-224-51-81

ZAMÓWIENIA:

  • Zamówień może dokonywać każda osoba fizyczna lub prawna.
  • Zamawiający zostanie poinformowany o przyjęciu zamówienia, a także jego aktualnym statusie drogą e-mailową.
  • Cena książki „Przygody żołnierzy” wyrażona jest w polskich złotych i jest ceną ostateczną (zawiera podatek VAT).
  • Zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi na życzenie zamawiającego do zamówienia dołączana jest faktura VAT.

WYSYŁKI:

Wysyłki realizowane są nie później niż do 48h od daty przyjęcia zamówienia i odbywają się za pośrednictwem Poczty Polskiej lub prywatnej firmy kurierskiej (zgodnie z opcją wybraną przez zamawiającego).

ZASADY ZWROTÓW i REKLAMACJI:

Osoby niezadowolone z zakupu książki „Szymon i Kuba ruszają na ratunek” w terminie 14 dni od daty nabycia mogą zwrócić ją z powrotem bez konieczności wskazywania przyczyny. Warunkiem przyjęcia reklamowanego towaru jest przekazanie go bez widocznych zniszczeń i śladów nadmiernego eksploatowania (zabrudzone kartki, pozaginane rogi itp.).

Jednocześnie każdy klient w przypadku otrzymania towaru posiadającego wady fabryczne (zła jakość wydruku, niepoprawna kolejność stron itp.) lub niezadowalający stan techniczny (uszkodzona okładka, ślady wcześniejszego użytkowania itp.) ma prawo do jego zareklamowania. W takiej sytuacji otrzyma produkt we właściwym stanie technicznym lub możliwość bezpłatnego zwrotu zakupionego towaru.

POLITYKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH:

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych firma Fair Value.pro dołoży wszelkich starań, aby użytkownik przekazujący za jej pośrednictwem informacje dotyczące jego danych osobowych miały zapewnioną pełną ochronę swej prywatności. Dane te będą przechowywane wyłącznie w celu realizacji konkretnych zamówień. Przekazywane dane w żadnym wypadku nie są i nie będą przedmiotem sprzedaży z naszej strony.

KONTAKT:

Wszelkich informacji udzielamy za pośrednictwem poczty elektronicznej: rafal.janik@1008.pl lub telefonicznie: 505-419-543.